Szakmai beszámoló - Magyar Falu Program – Önkormányzati tulajdonban lévő ingatlanok fejlesztése

on .

magyar falu pogramSzakmai beszámoló

Fülöpháza Község Önkormányzata

MFP-ÖTIK/2022

Magyar Falu Program – Önkormányzati tulajdonban lévő ingatlanok fejlesztése

Fülöpháza Község Önkormányzata a 3366201902 iratazonosítószámú Támogatói Okirat alapján a 2022. évi Magyar Falu Program keretén belül sikeresen pályázott az Önkormányzati tulajdonban lévő ingatlanok fejlesztése – 2022 című alprogramra.

A pályázat keretén belül az Önkormányzat 4 495 038 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült 100 %-os támogatásintenzitással.

A kapott összeget a pályázati kiírásnak megfelelően használta fel az önkormányzat.

A projekt keretében a polgármesteri hivatal helyiségeinek padlóburkolat felújítását valósítottuk meg a következő módon.

Az irodák, tárgyaló, a konyha előtere, valamint a polgármesteri iroda burkolata felújításra szorult. Az egyik iroda padlómagasságának szintre emelése is szükséges volt, valamint ennek következtében a fűtést is át kellett alakítani. Az irodák, a tárgyaló, a konyha előtér, új laminált burkolatot kapott, a polgármesteri irodában a meglévő parketta került csiszolás után újra lakkozásra. A konyhában lévő kétmedencés mosogató is cserére szorult, csapteleppel, vízmelegítővel és a hozzá tartozó szerelvényekkel együtt. Telekhatáron belül a főbejárathoz vezető betonjárda felújítása is szükséges volt, a kaputól a főbejáratnál lévő térburkolattal ellátott részig a harmonizált, egységes kinézet érdekében térkővel lett felújítva.

Településünkön a tájékoztatás, nyilvánosság biztosítása céljából, az önkormányzat épületén,
valamint a település közigazgatási határát jelző, a település nevét tartalmazó tábla alatt
kommunikációs eszközök, támogatói és falutáblák kerültek kihelyezésre. Nyertes pályázatunkról beszámoltunk a településünk honlapján is.

Fülöpháza, 2023.06.30.

                                                                                               Nagyné Balogh Csilla

                                                                                                      polgármester

Kapcsolat

Kerekegyházi Közös Önkormányzati Hivatal
Fülöpházi Kirendeltség
Vincze Miklós jegyző

Cím: 6042 Fülöpháza, Kossuth u. 5.
Telefon: 76/377-182, 76/546-054
Fax: 76/377-182
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. , Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.